ARDEM DİL OKULLARI - Hakkımızda

Hakkımızda

Ardem Dil Okulları , 28 TEMMUZ 2001 yılında Gaziantep’te kurulmuştur. Ardem Dil Okulları ,  Kuruluşundan bu yana pek çok eğitim programlar’ı düzenleyerek 2001 ‘den beri Gaziantep’lilere öncü olmuştur. Kuruluşunun temelinde bilgisayar eğitimleri olmanın yanı sıra dil eğitimlerini de ekleyerek teknolojiyi Avrupa’da da takip etmeyi hedeflemiş ve vizyonunu buna göre ön planda tutmuştur.

 

Dil eğitimlerine General English ve Kıds English olarak başlamıştır. Ardından sınav İngilizce programları ile YKS –Dil ve YDS – YÖKDİL ile akademik çalışmalarına devam etmiştir. 2006 yılında SMMM Staj Başlatma ve Yeterlilik sınavı programlarıyla Gaziantep’te Mali Müşavirler arasında ciddi prestije ulaşmıştır.  

 

Sürekli yenileyerek kendini ileriye taşıma’yı hedefleyen Ardem Dil Okulları , Dijital Sınav Merkezi ile yine alanında tek ve lider olmayı  başarmıştır. Ardem Dil Okulları Dijital Sınav Merkezin de Prometric , ETS ve British Council gibi uluslararası sınav sağlayıcılarının verdikleri teknik , akademik , YÖK’ün ve 156 ülkede geçerli olan TOEFL ve IELTS sınavlarına girebilirsiniz.

 

Bilginizi sertifikalandırarak önde gelen uluslararası teknoloji devlerinin sertifikalı profesyonelleri arasında yerinizi alabilirsiniz. Günümüzde TOEFL veya IELTS sertifikası Vize işlemlerinde %95 oranında kolaylık sağlamaktadır.